معرفی انواع ریسه پارس شعاع ال ای دی

انواع ریسه پارس شعاع ال ای دی روشنایی‌هایی هستند که بیشترین کاربرد را برای تزئینات نوری دارند و دارای تنوع گسترده ای می‌باشند. این محصولات بر اساس شرایط و موقعیت‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. امروزه ریسه پارس شعاع ها یا انواع چراغ ریسه پارس شعاع ای کاربرد زیادی در نورپردازی‌های داخلی و خارجی ساختمان ها دارند. ریسه پارس شعاع ها با روشن شدنشان فضا را دلنشین تر می‌سازند. از ریسه پارس شعاع ها می‌توان در نورپردازی‌های سقفی، کنار پله ها، زیر کابینت ها، داخل استخرها، نمای ساختمان ،اطراف درب ها، فضاهای باز و هر جایی که نیاز به نور تزئینی زیبا دارید استفاده نمایید. انواع ریسه پارس شعاع به طور کلی در سه دسته ریسه پارس شعاع شلنگی LED (ال ای دی) SMD، ریسه پارس شعاع نواری یا تخت و ریسه پارس شعاع نئون فلکسی قرار می‌گیرند. بر اساس رنگ نور، نوع چیپ SMD استفاده شده، تراکم LED (ال ای دی) ها، تک لاین یا دولاین بودن به مدل‌های مختلف تقسیم می‌شوند. همچنین از نظر دیگر ویژگی ها اعم از درجه حفاظت، قابلیت ضد آب، عرض ریسه پارس شعاع، اجرا و غیره نیز می‌توان ریسه پارس شعاع ها را تقسیم بندی کرد. قیمت ریسه پارس شعاع ال ای دی نیز بر اساس این موارد تعیین می‌شود.

ریسه پارس شعاع نئون فلکسی

ریسه پارس شعاع نئون فلکسی یکی از انواع محصولات پرطرفدار ریسه پارس شعاع ال ای دی است. ریسه پارس شعاع نئون فلکسی دارای نور کاملا یکنواخت می‌باشد. نور یکنواخت و بدون نقطه ریسه پارس شعاع موجب شده موارد کاربرد آن در جاهای خاص باشد. اغلب در ساخت انواع المان‌های خاص و نوشته‌های تابلو تبلیغات و یا در نمای ساختمان‌های تجاری و فروشگاه ها و ... از ریسه پارس شعاع نئون استفاده می‌شود. این نوع ریسه پارس شعاع به آسانی قابل اجرا می‌است و به راحتی می‌تواند برش داده شود، خم شود و مورد استفاده قرار گیرد. استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا در تولید ریسه پارس شعاع نئون فلکسی موجب بالا رفتن کارایی این سیستم روشنایی شده است. قیمت این ریسه پارس شعاع از ریسه پارس شعاع‌های ال ای دی نواری کمی‌بیشتر است. ریسه پارس شعاع نئون فلکسی ال ای دی دارای ولتاژ 220 ولت در رنگ نور‌های آفتابی، مهتابی، امبر، بنفش، قرمز، آبی و سبز قابل سفارش می‌است و حتی rgb قابل سفارش است.

ریسه پارس شعاع ال ای دی نواری

در معماری مدرن امروزی در بسیاری از سرویس بهداشتی ها آینه را با کمی‌فاصله از دیوار ریسه پارس شعاع نواری را اجرا می‌کنند. و دور تا دور آن را با ریسه پارس شعاع‌های شلنگی روشن می‌کنند که زیبایی خاصی را به فضا می‌دهد. یکی مهمترین فاکتور ها برای زیبا سازی نما، نحوه نورپردازی آن است. که این ریسه پارس شعاع ها کمک بسزایی به طراح ها می‌کند تا طرح روشنایی دلخواهشان را پیاده کنند و طرح معماری خود را شاخص نمایند. همچنین از این روش برای تابلو ها یا المان‌های برجسته ی دیگر هم می‌توان بهره جست. رسه نواری به خاطر خطی بودن انتخاب مناسبی برای مشخص کردن و راهنمای مسیر می‌باشد. لذا می‌توان از این نوار‌های ال ای دی در کنار مسیر ها و راهرو ها یا حتی زیر پله ها یا پشت نرده ها استفاده کرد که حتی در تاریکی شب هم بتوان به راحتی مسیر را پیدا کرد. در آشپزخانه ها برای روشن کرد فضای کار زیر کابینت ها یا داخل کمد ها از ریسه پارس شعاع‌های نواری استفاده می‌کنند که نور یک دستی را به فضا می‌دهد.

ریسه پارس شعاع ال ای دی شلنگی

ریسه پارس شعاع شلنگی که از تکنولوژی LED (ال ای دی) SMD در ساخت منابع نوری آن استفاده شده. یکی از مناسب ترین انواع ریسه پارس شعاع در اکر مصارف می‌باشد. مصرف برق در ریسه پارس شعاع‌های اس ام دی بسیار کم است. نور تولید شده توسط این محصولات با کیفیت و بسیار مطلوب می‌است و از تمامی‌جهت تابش دارد. چرا که ساختار آن به گونه ای می‌است که از تمامی‌زوایا نور بتابد برای همین هم نام آن ریسه پارس شعاع شلنگی است. همچنین این نوع قابلیت را دارد که به ریموت کنترل از راه دور مجهز شود. ریسه پارس شعاع شلنگی SMD در دو مدل تک رنگ و مولتی کالر یا ریسه پارس شعاع RGB در بازار عرضه می‌شوند. در نوع تک رنگ ریسه پارس شعاع تنها یک رنگ نور را ارائه می‌دهد. اما در مدل ریسه پارس شعاع هفت رنگ، قابلیت تغییر رنگ نور ریسه پارس شعاع شلنگی وجود دارد. همچنین رنگ نور ریسه پارس شعاع قابل کنترل می‌است و گاه دارای رقص نور‌های مختلفی هستند که می‌توان از آن برای زیبایی بیشتر محیط استفاده کرد.

ریسه پارس شعاع ال ای دی ضد آب

ریسه پارس شعاع ضد آب یا ریسه پارس شعاع ip دار، یکی از محصولات روشنایی بسیار پرکاربرد و با ولتاژ ایمن، موجود در بازار است. از این نوع ریسه پارس شعاع نوری در محیط ‌هایی که خطر نفوذ آب به داخل لامپ و ایجاد اتصالی و برق گرفتگی وجود دارد، استفاده می‌‌شود‌. استخر‌ها و یا آب نماهای خارجی ساختمان چند نمونه از این فضاهای پرخطر هستند که همواره در معرض انتقال برق خواهند بود.

هرچه در شب محیط پیرامون روشن ‌تر و نورانی ‌تر باشد، آن محیط از نظر ما زیباتر و با امنیت بیشتری خود را نشان می‌ دهد. امروزه نیز با پیشرفت علم و تکنولوژی، باز هم چالش‌‌های زیادی در رابطه با تولید نور وجود دارد. این چالش ‌ها با پیشرفت تکنولوژی و نیاز بشر، شکل جدیدی به خود گرفته است. هرچه زندگی به سمت مدرنیته می‌ رود، نیاز به آسایش و راحتی برای انسان‌ ها نیز، بیشتر می‌‌شود. برای همین علم و تکنولوژی بر آن ده تا بتواند در یک محیط خیس و مرطوب، تاریکی شب را به زیبایی روز تبدیل کند. اگر می‌‌خواهید در تاریکی شب، از استخر و محیط آبی استفاده کنید، بدون آنکه جان و سلامتی‌تان به خطر بیافتد، م ی‌توانید با کمک ریسه پارس شعاع ضد آب استخری، این‌ شرایط را برای خود فراهم کنید.

ریسه پارس شعاع RGB مولتی کالر

برای انتخاب ال ای دی‌های RGB باید به کاربرد آن ها توجه کرد و متناسب با هدفی که داریم آن را انتخاب کنیم به طور مثال برای استفاده از این نوع ال ای دی برای دکوراسیون داخلی بهتر از می‌است از نوع نواری ریسه پارس شعاع مولتی کالر استفاده کنیم و برای کاربری‌های دیگر مانند مجالس میتوان از انواع دیگر آن که قابلیت هوشمند سازی و ریموت دار بودن را دارند را بهره برد. ریسه پارس شعاع ال ای دی آر جی بی که به آن ال ای دی نواری پیکسلی و یا ال ای دی نواری آی سی دار می‌گویند یک نوعی از ال ای دی‌های نواری می‌است که این قابلیت را دارند تا هر کدام از ال ای دی ها که به صورت یکی، دوتایی و سه تایی در کنار هم قرار گرفته اند رنگ مجزا داشته باشند و با تغییر میزان رنگ‌های قرمز و سبز و آبی می‌توان طیف جدیدی را تولید کرد.

قیمت ریسه پارس شعاع ال ای دی

قیمت ریسه پارس شعاع ال ای دی را عوامل مختلفی تعیین می‌کند اعم از ولتاژ ریسه پارس شعاع که تعیین کننده ضد آب یا ساده بودن آن می‌باشد. رنگ نورهای ریسه پارس شعاع به طور مثال ریسه پارس شعاع RGB یا مولتی کالر قیمت بالاتری نسبت به ریسه پارس شعاع‌های تک رنگ دارد. تعداد ال ای دی‌های ریسه پارس شعاع که تعیین کننده شدت نور ریسه پارس شعاع می‌است هرچه تراکم و تعداد این ال ای دی ها در یک متر بیشتر است قطعا قیمت بالاتری خواهد داشت. نوع ریسه پارس شعاع که می‌تواند که نواری، شلنگی یا نئون فلکسی است و بر این اساس قیمت ریسه پارس شعاع ها متغیر است. برند سازنده ریسه پارس شعاع نیز که تعیین کننده کیفیت محصول می‌است می‌تواند در قیمت ریسه پارس شعاع LED (ال ای دی) تاثیرگذار باشد.

شما می‌توانید برای خرید ریسه پارس شعاع ال ای دی هوشمند، ریسه پارس شعاع ال ای دی هفت رنگ، ریسه پارس شعاع SMD، ریسه پارس شعاع شلنگی، ریسه پارس شعاع تخت، ریسه پارس شعاع نئون فلکسی و ریسه پارس شعاع‌های تک لاین و دو لاین به لیست محصولات در بخش ریسه پارس شعاع مراجعه کرده، مدل مورد نظرتان را انتخاب نمایید.