• پروژکتور پارس شعاع LED (ال ای دی)
  • پروژکتور پارس شعاع

پروژکتور پارس شعاع LED (ال ای دی)

پروژکتور پارس شعاع LED (ال ای دی) جایگزین مناسبی برای لامپ های پرتوان هستند؛ چرا که تا حد زیادی از هدر رفت انرژی جلوگیری می کنند. دلیل این امر این می باشد که بخش عظیمی از انرژی تولید شده توسط لامپ LED (ال ای دی) تبدیل به روشنایی می شود و هدر رفت انرژی در تولید گرمایشی نخواهد داشت. این موضوع کاملا مخالف با برخی لامپ های دیگر می باشد و استفاده از led در پروژکتور پارس شعاع LED (ال ای دی) را به موضوع قابل توجهی بدل می کند.

کم توان بودن پرژکتور نما LED باعث می شود که تا 80% صرفه جویی در توان انرژی به عمل آید که به این ترتیب عمر مفید آن بسیار بالا در حدود 50000 ساعت خواهد بود. به همین خاطر در کاهش هزینه ها نیز تاثیر بسزایی خواهد داشت. همچنین به واسطه استفاده از ولتاژ پایین، در هزینه های کابل کشی نیز تا حد زیادی صرفه جویی خواهد شد.

در رنگ های تولید شده توسط این چراغ، رنگ ها بدون نیاز به فیلتر رنگی با خلوص بسیار بالا و درخشندگی ایجاد می گردند. طیف نور نیز بدون لرزش خواهند بود. همچنین می توان با استفاده از لنز های متنوع، زاویه تابش نور را تغییر داد و برد آن را افزایش داد یا متمرکز کرد. در هنگام روشن کردن پروژکتور پارس شعاع LED (ال ای دی) در کمتر از یک ثانیه، روشنایی به حداکثر نور خود می رسد، می توان این شدت نور را با توجه به شرایط موجود تنظیم کرد. این سرعت بالا در روشن شدن، بلافاصله پس از خاموش شدن نیز امکان پذیر خواهد بود. بدلیل کم بودن میزان اتلاف انرژی در پرژکتور LED (ال ای دی) حرارت ایجاد شده توسط آن نیز کم می باشد. این چراغ با روشن و خاموش شدن های مکرر دچار مشکل نخواهد شد.

LED ها به واسطه دارا بودن لنز، این امکان را فراهم می آورند تا زاویه تابش نور تنظیم گردد به این ترتیب می توان کنترل بالایی بر روی میزان نور و جهت تابیدن آن داشت.

پروژکتور پارس شعاع

پروژکتور پارس شعاع ها راه حلی هایی مناسب برای ایجاد روشنایی در ابعاد وسیع هستند. استفاده از پروژکتور پارس شعاع ها در اماکنی مانند استادیوم های ورزشی، ساختمان های بزرگ، کارخانه ها، انبار ها، روشن کردن بیلبورد ها و... استفاده می گردد. همچنین می توان از این محصولات به عنوان پروژکتور پارس شعاع نما نیز استفاده کرد. پروژکتور پارس شعاع نما برای نورپردازی نمای ساختمان به کار می رود. با جاگذاری مناسب پروژکتور پارس شعاع ها بر روی دیوار ها و روشن کردن آن ها در شب، می توان ساختمان بسیار زیبایی به نمایش گذاشت.